Торгова марка «1 Вересня» представлена на ринку України з 2003 року і зараз є незаперечним лідером в сегменті канцелярських товарів і приладдя для школи.


За свою 15-річну історію «1 Вересня» стала улюбленим шкільним брендом мільйонів дітей і батьків. Складно уявити більш яскравий і різноманітний асортимент шкільних товарів і приладдя, ніж пропозиція «1 Вересня». Все необхідне для успішного навчання і розвитку дитини Ви з легкістю знайдете під ім'ям «1 Вересня».


У нашому асортименті представлені:


• Шкільні канцтовари, без яких не обійтися жодному учневі;

• Товари для дитячої творчості та розвитку;

• Текстильна продукція: рюкзаки, пенали, сумки;

• Навчальні матеріали для дітей.


Відмінною особливістю марки завжди було і залишається незмінна якість і надійність всіх товарів, тому що наші основні споживачі - діти, здоров'я і безпека яких безцінні.

Ми постійно ростемо і розвиваємося в напрямку вдосконалення технологій, застосування новітніх наукових досягнень, відкриття нових горизонтів і можливостей, щоб кожен клієнт відчув турботу та увагу, які несе кожен товар «1 Вересня».

Ми тісно співпрацюємо з фахівцями різних галузей, від психологів і педагогів до хіміків і лікарів, знання і досвід яких знаходять своє відображення в кожному товарі, який гордо носить ім'я «1 Вересня».


Якщо говорити про креативність, «1 Вересня» - це розробки понад 1500 унікальних дизайнів на рік власної дизайн-студі та постійне візуальне оновлення всього асортименту та інноваційні маркетингові рішення, що дозволяють нам гордо нести прапор першості найсучаснішого канцелярського бренду України.


З 2011 року «1 Вересня» - офіційний ліцензіат найвідоміших мультиплікаційних компаній «Disney», "Marvel", "Nickelodeon" і інші. Це дозволяє нам надавати українському споживачеві продукцію в стилі найпопулярніших дитячих героїв з гарантією якості світового рівня.


Сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що «1 Вересня» - це:


- успішний бренд, що динамічно розвивається ;

- гарантія незмінно високого рівня якості;

- унікальні, сучасні, яскраві дизайни;

- стабільність і досвідченість;

- найширший асортимент всіх видів канцтоварів;

- ліцензійна сертифікована продукція;

- активна маркетингова політика;

- конкурентоспроможні ціни.


Ми впевнені, що в кожному маленькому жителі нашої країни є іскорка креативності, яка з нашою підтримкою перетвориться на справжнє творче полум'я! Тим більше, що сьогодні продукцію з логотипом «1 Вересня» можна знайти в портфелі кожного другого школяра.

Ми щиро віримо, що тільки такий підхід гідний першокласного бренду.


Для нас немає нічого неможливого!